Освіта

Національний університет «Києво-Могилянська академія». Магістр права, випуск 2006 року

Адвокат

Свідоцтво №1428 від 11.11.2008

Досвід

Андрій більше 15 років практикує право, з яких більше 10 років займається адвокатською діяльністю. Перший професійний досвід здобуто в якості юрисконсульта «Могилянки» ще під час навчання. У 2015 році заснував юридичну фірму «Анте», акумулювавши досвід роботи у командах кількох відомих юридичних фірм.

Серед клієнтів – міжнародні авіакомпанії та глобальні фармацевтичні компанії, а також відомі українські підприємства, посольства кількох країн, Офіс Ради Європи в Україні.

Брав участь у багатьох публічних судових процесах, зокрема, за позовом Києво-Могилянської академії до Міністерства освіти України щодо скорочення держзамовлення та заборони перехресного вступу до магістратури; представництво провідної соціологічної служби у справі за позовом політичної партії про оскарження результатів соціологічних досліджень; представництво дочірньої компанії турецького авіаперевізника у серії судових справ щодо виходу на український ринок; представництво відомої фармацевтичної компанії у справі, яка визнавалась однією з топ-5 справ тиску на бізнес в Україні; представництво судді – кандидата до Верховного Суду у справі про оскарження результатів конкурсу; захист благодійного фонду та його посадових осіб, який зібрав значні кошти для родин Небесної сотні та поранених під час Революції Гідності від необґрунтованих звинувачень та кримінальних проваджень.

Андрій є автором багатьох публікацій та коментарів у ЗМІ, які стосуються авіаційного права, судових справ та інших правових питань.

Основні практики та індустрії

Вирішення спорів, авіація, фармацевтика, корпоративні відносини, податки, комерція, міжнародне приватне право, антимонопольне право та захист конкуренції, трудове право, кримінальне право.

Мови

Українська (рідна), англійська та російська (професійно)

Визнання та рекомендації

Юрист №1 в практиці транспорт – авіація за результатами дослідження “Ukrainian law firms 2018. A handbook for foreign clients”.

Помітний практикуючий судовий юрист за результатами дослідження “Ukrainian law firms 2018. A handbook for foreign clients”.

За результатами дослідження видання «Юридична газета» «Вибір клієнта 2018» Андрій входить до переліку кращих юристів України в авіації.

Legal 500 EMEA 2014-2015 відзначало Андрія Гука як «яскравого професіонала», «висхідну зірку» практики вирішення спорів в Україні, який «має високий рівень знань» та «надає поради, які завжди корисні та практичні».

Legal 500 EMEA 2018 рекомендує Андрія Гука у практиці трудового права.